Kısaca.

Onur Enerji iklim değişikliği odaklı olarak temiz enerji sektörü içerisinde, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji mevzuatlarının oluşturulması ve enerji verimliliği bilincinin gelişmesi ile birlikte, enerji politikalarında revizyona gitmek isteyen kurum ve kuruluşlara, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmetler sunmaktadır.

Araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile inovasyona dayalı hizmet ihracatı yapan yaratıcı iş ağı ile birlikte sanayi ve binalarda enerji esnekliği, enerji verimliliği, enerji üretim ve dağıtımı, proses verimliliği, enerji tasarrufu ve enerji geri kazanımı ile ilgili hizmetler vermektedir.

Hizmetlerimiz arasında teknik müşavirlik, enerji taramaları ve etütleri, danışmanlık, proje doğrulama, ölçüm, proje uygulama, finansman bulma, ihtiyaca uygun çözümlerin tasarımı, projelendirilmesi, uygulanması ve kazançların raporlanması, binaların enerji kimlik belgelerinin (EKB) hazırlanması bulunmaktadır.

Çözümün yalnız değil birlikte bulunacağı inancı ile hem yurt içi hem de yurt dışı iş birlikleri kurup teknolojiyi yakından takip ederek en iyi temiz enerji uygulamalarının kurgulanması ve uygulanması konusunda çalışmalar yürütmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

İleri teknolojilerin kullanımıyla yeşil dönüşümü hızlandırmaktır.

Misyonumuz

Yapay zeka ve ileri teknoloji araçlarını kullanarak, doğru becerilere sahip kişilerle yeşil paydaşların arasındaki iş birliğini arttırmak ve fikirden yatırıma bütün süreçlerine destek olarak dönüşümü hızlandırmaktır.

Değerlerimiz

  • Tutarlılık: Temiz bir geleceğe ulaşabilmek için tutarlı, ısrarlı ve sürekli olarak çalışmamız gerekir.
  • Dürüstlük: Çalışmalarımızı dürüstlük, sorumluluk, güven, paylaşım ve dayanışma üzerine inşa ederiz.
  • Uzmanlık: Her işi değil ama bazı kritik işleri inanılmaz iyi yaparız ekibimizi de bu yönde geliştiririz ve birbirini güçlendiren uzmanlıkları barındırırız.
  • Bütüncül Bakış: Cevaplar her yerdedir, nasıl bakacağımızı bilmeli bazen bakış açımızı değiştirmeliyiz.
  • Ekip Çalışması: Bu işler herkese göre değildir ancak bizim herkesin desteğine ihtiyacımız vardır. Katkı sunabilecekleri doğru yönlendirmek için çalışırız.
  • Yapay Zeka ve İleri Teknoloji Kullanımı: Mevcut sorunları oluşturan enerji verimsizliğimizi geleceğin teknolojilerine dayalı yeni çözümler ile çözebiliriz.
Müşterilerimizden bazıları

Değerlerimiz.

Bize ışık tutan ve kılavuz görevi gören değerlerimizi sürekli vurguluyoruz.

Güven

Doğru işi, doğru şekilde, doğru zamanda yapmak için büyük özen gösteriyor ve taahhütlerimizin arkasında duruyoruz

İş Birliği

Görevimizi yalnız tamamlamanın mümkün olmadığını biliyor, kurumlar arası ekip çalışmasına ve uzun vadeye dayalı bir iş birliği çerçevesi çiziyoruz

Sorumluluk

Çevreye, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve yatırımcılarımıza karşı sorumluluklarımızı biliyor ve üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmak için gayret ediyoruz

İnovasyon

Sürekli değişen koşullara en iyi şekilde uyum göstermek için denemekten, risk almaktan korkmuyor ve bizim gibi düşünenler ile çalışmayı seçiyoruz

Başkanın Mesajı

Değerli İklim Dostları,

Gezegenimizi temiz ve geleceği sürdürülebilir kılmak için çok çalışıyoruz. Önümüzdeki yıl 40 yaşına giriyoruz ve birçok iniş ve çıkış yaşadık.Yolculuğumuzun son 10 yılını çoğunlukla iklime adadık ve önemli ölçüde olumlu çevresel etkisi olan çok heyecan verici projelerin kilit ortağı olduk.

Önde gelen ülkeler net karbon nötr olma yolunda iddialı iklim hedefleri belirledi. Biz de bu hedeflere ulaşmak için araçlar ve hizmetler sunuyoruz. Artık COVID19 pandemisinin ağır etkilerini geride bıraktığımıza göre, ekonomik büyümenin daha yeşil olması gerekiyor.

Pandemi küresel ekonomiyi yeniden şekillendirdi ve ülkelerin hayatta kalmak için en verimli iş yapma yollarını bulması gerekecek, bu geçiş sürecinde onları desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Önceliğimizi teknik destek hizmetleri yerine temiz teknoloji inovasyonu olarak belirliyoruz. Şimdi, merkez şubemizi bir teknoparka taşıdık ve iç süreçlerimizi “yalın” olacak şekilde yeniden yapılandırdık, iddialı projelerinizde bizimle işbirliği yapmanızı bekliyoruz.

Çok uluslu, çok ortaklı AB ve/veya Tübitak tarafından finanse edilen araştırma projelerini başarıyla tamamladık ve daha fazlasını arıyoruz.

İnovasyonu hızlandırıyoruz ve önümüzdeki yıllarda yeni spin-out şirketler çıkaracağız. Bu yüzden lütfen bizi izlemeye devam edin ve projelerimize yakın kalın. Yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz ve başardığımız harika şeylere katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Alev Günduru

Ekibimizin Parçası
Olmak ister misiniz ?

Açık pozisyonları görmek veya genel başvuru yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız

Açık pozisyonlar

Ofislerimiz.

AR-GE OFİSİ

İdeege Teknopark, Erzene Mh.
Ankara CD. No:172/70N,
Bornova, İzmir

EKB & Proje & Muhasebe Ofisi: 

Manavkuyu mh. 274sk Başarı Apt. No:Mrk-160752 Bayraklı/İzmir

Enerji tüketim maliyetlerini düşürmek mümkün

İşletmenize özel enerji verimliliği ihtiyaçlarınızı belirtin size uygun çözümler üretelim.

Eneji Verimliliği Danışmanlığı
+90232 461 58 30