ICCI ve Türkiye Kojenerasyon Derneği tarafından 29 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında dijital olarak gerçekleştirilecek olan ICCI 2021 Konferansı, enerji sektörü temsilcilerini dijital ortamda bir araya getirecek.

İki gün boyunca Türkiye Kojenarasyon Derneği, DEİK, EDAC, Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü, ENSİA, TÜBİTAK MAM, TWRE, EPİAŞ, JED, SHURA, Biyo Enerji, GÜYAD, GENSED, İTÜ başta olmak üzere enerji ile ilgili sektörün önde gelen 14 kurumu ve EPDK ile ETKB gibi yasa koyucuların düzenledikleri özel oturumlar ve teknik oturumlar ile toplamda 70 konuşmacının yer aldığı 18 oturum gerçekleşecek.

Her zaman alanında ilklere ve yeniliklere imza atan ICCI, bu sene enerji piyasasındaki tüm unsurların tartışılacağı konferansta enerji değer zincirinin tüm bileşenleri; “üretim – iletim – dağıtım”ı tek çatı altında topluyor. ICCI 2021 Dijital Konferansı’nda; Olağanüstü Dönemlerde Enerji Yönetimi-Kojentürk Özel Oturumu, Elektrik İletiminde Özelleştirme, Emisyon Azaltım Sertifikaları ve Karbon Kredisi Ticareti, YEK-G ve Enerji Üretiminde Dijitalizasyon (Guarantees of Origin), Net Zero Hedefinde Doğal Gazın Rolü, Yatırım ve İşletme Dönemlerinde Enerji Hukuku ve Tahkim, Yenilenebilir Kaynakların Sürdürülebilir Kullanımı, Biyo Kaynaklardan Enerji Üretiminin Önemi ve Geleceği, Enerji Üretiminde Yeni Teknolojiler, Karbon Sınır Vergisi- Carbon Border Tax, Hibrit (Melez) Enerji Sistemleri, Dağıtık Enerji, Enerjide Yeni Oyuncu: “Hidrojen”, Enerji Santrallerinde İşletme ve Bakım, Enerji Santrallerinde Su Yönetimi ve Soğutma Sistemleri, E-mobility ve E-şarj konuları odak noktada yer alarak sektörün yeni trendlerini dinleyiciler ile buluşturulacak.

Onur Enerji olarak yönetim kurulunda yer aldığımız Enerji Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ENSİA) oturumunda “Enerjisini Üreten Kentler ve Bölgesel Enerji” oturumu gerçekleştirilecek. Program Moderatörlüğü Onur Enerji CEO’u Onur Günduru tarafından yapılacak.

 

ENSİA OTURUMU:
Enerjisini Üreten Kentler ve Bölgesel Enerji

12. Oturum, 12:00-12:55

Onur Günduru, Onur Enerji & Ensia
Mesut Avcı, Stantec
Michele Rosa, Danimarka Enerji Ajansı
Saadet Çağlın, Karşıyaka Belediyesi

ICCI 2021 Dijital Konferans Programı:

http://icci.com.tr/icci-2021-dijital-konferans-programi/

ICCI 2021 Dijital Konferans Konu Başlıkları:

http://icci.com.tr/icci-2021-konferans-konu-basliklari/

ICCI 2021 Dijital Konferans Kayıt Formu

http://icci.com.tr/dijital-konferans-kayit/

Mail listemize katılın.

Sektörden güncel haberleri e-posta kutunuzda almak için katılın

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

İlginizi çekebilir

Enerji verimliliği danışmanlığı alın.

Telefon +90(232) 461-5830

Talep Formu

Sizlere in iyi hizmeti vermek için buradayız.

Hizmetlerimiz.

Tüm hizmetleri görüntüle

Enerji Kimlik Belgesi

Ölçümler

Enerji Etütleri